Sony dore ps vita

Shitet nga: shaban islami 29 Jan 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
eshte ne gjendje te regullt ka vetem nje loj fifa2015 ka kamer para dhe mbrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim