Sony plastion 2

Shitet nga: Besart 19 Jan 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes sony plastion me 2 jostika me 6 cd-ja origjinale
sony vjen komplet me kabllat qa i novoitet etj sony osht i rujtum dhe i ri o gjendje t rregullt..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim