Sony playstation 3

Shitet nga: muhamet 23 Shk 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes sony playstation 3 ne gjendje shum te mir..sony 320 gb me 2 joysticka..poashtu e ka te instaluar multimanin dhe i ka disa loja..sony osht ne gjendje pefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim