Xbox

Shitet nga: Xbox 20 Gsh 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes xboxin esht ne gjendje te rregullt me dy kontrllues dhe ka 27 loja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim