Xbox 360 slim meqip shum urgjent qmim volitshum

Shitet nga: blerim 05 Jan 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
hardisk 250gb original t vetin
1controller kabllen HD original xboxi posedon 13lojra dhe mund te luhen online dhe te vendosni lojrat qe deshironi esht freestyle home xboxi 24H nuk nxehet
sepse flutren e procesorit dhe adapterit e ka ne nivel me te lart se normal nr viber 49489159
lojrat jan prej 2014 2015 fc4 fifa 16 bf4 cod.advanced e reja gta 5 ghost recon nfs rivals pes13 watch dogs etjetj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim