Xbox 360

Shitet nga: Enes 11 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Xbox 360 ne gjendje te rregullt ka controller dhe kabllon playstop e cila mundson mbushjen e XBOX CONTROLLER Xboxi nuk punon me ane te CD-JAVE por ne ane te hardiskut ne te cilin mund te mbushet deri ne 250GB Lojra per Xbox360 me Xbox vien edhe degjuset e tija origjinal TURTLE BEACH
Cmimi nuk esht vendimtar dmth ka lshime .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim