Xbox 360

Shitet nga: Arlind 12 Gsh 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Mitrovicë
Xbox 360 me dy kontrollera dhe dy cd FIFA 13 dhe GTA4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim