Xbox 360

Shitet nga: Eki 22 Dhj 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes X box 360 ne gjendje te rregullt me nje gjystik dhe paisjet percjellese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim