Xbox360

Shitet nga: arlind 26 Sht 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes xbox 360 me dy xhystika dhe dy cd GTA4 dheFIFA13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim