paly station 2

Shitet nga: elvir hyseni 08 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   59 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes play station 2 ne gjendje perfekte i ka dy jostika 2 memory carda i ka 16-17 loj dhe i ka te gjitha original esht i sapo ardhur nga gjermania arsyeja qe po e shes osht qe e kam marr play station 3 dhe nuk pom vyjn te dyt per me shum informata kontaktoni ne numrin 049199373 mund te kontaktoni edhe ne viber ndrroj edhe me iphone 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim