play station 2

Shitet nga: soni 2 26 Mar 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes soni 2 sapo i ardhur nga gjermania gjendje trregullt soni vjen me 7 cd dhe me tre gjejstika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim