u shit,flm merrjep→ Sony PS2

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 26 Dhj 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sony play station 2 ne gjendje shume te mire...Memory Card 8MB dhe flleshin(4gb) me dy lojera t'instalume→ football PES2013 dhe PES2014 ....shih fotot...qmimi 23€ ..(viber: 045407666)
Xhostikë s'kam,por ka ne dyqan→ (049 55 66 70) ne Mitro.(2€ copa)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim