Audi A3 chorus cd player

Shitet nga: Mustaf 24 Pri 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes cd playerin per Audi A3,eshte i dekoduar dhe negjendje te rregullt....
NUK BOJ NDRRIM ! ! !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim