Blaupunkt Orlando mp46 cd player importuar nga G..

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes cd playerin Blaupunkt,radio eshte me MP3 dhe eshte ne gjendje te rregullt.
NUK BOJ NDRRIM ! ! !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim