Degjojsa Sennheiser HD 25-1

Shitet nga: oli 17 Jan 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shiten degjojsat origjinal Me HD 25 Edition Basic Sennheiser zhvilluar një dinamike Hi-Fi kufje stereo mbyllura, dmth zhurma e ambientit të kthehet më mirë mbrojtura se sa në ndërtimin e hapur si nga brenda dhe.
Që nga 25 HD këtë disiplinë zotëruar veçanërisht mirë, nuk është çudi që ajo gëzon në fushën e DJ, monitorimin e sistemeve të ZM, transmetuar jashtë ose në studio monitorimi veçanërisht popullore.
Sennheiser - HD 25-1 II Basic Edition përmban:

Përgjigja Frekuenca: 16-22000 Hz
Niveli i tensionit në 1 kHz: 120 dB (SPL)
THD në 1kHz: <0.3%
Pengesa nominale: 70 Ohm
Vlerësimi Fuqia: 0.2 W
Jack: 3.5 / 6.3 mm stereo
Parimi dhënës: dinamik, të mbyllura
1.5 m kabllo direkt me plug kënd të drejtë
Ndjeshmëri të lartë nga mbështjellje alumini
Izolim shumë të mirë të zhurmës
Butësi
Vend i mirë nga shirit dekorativ Expandable
Kabllo ndashëm me kabllo të vetme të njëanshme
Seanca njëanshëm të jetë e mundur
Viber : +386 4 912 2819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim