FORD CD PLAYER importuar nga Gjermania

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes cd playerin origjinal per Ford,eshte pa kode dhe ne gjendje te rregullt..
NUK BOJ NDRRIM ! ! !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim