Golf 5 cd/mp3 player

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes cd playerin per Golf 5 me mp3...cd payeri eshte ne gjendje te rregullt dhe i dekoduar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim