JVC DVD per Golf 4 dhe 5Player importuar nga Gj..

Shitet nga: Mustaf 24 Pri 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes DVD Playerin JVC me Touchscreen,dvd lexon edhe formatin DivX,USb etj
NUK BOJ NDRRIM ! ! !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim