JVC Auto Radio Mp3 importuar nga Gjermania

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes cd playerin JVC me piktura,eshte ne gjendje te rregullt ka dhe digitronin...
NUK BOJ NDRRIM ! ! !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim