JVC Cd/player importuar nga Gjermania!!!

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes cd playerin JVc shum i mire ........ka dhe dirigjues!
NUK BOJ NDRRIM ! ! !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim