Mercedes Benz C-Class importuar nga Gjermania!!

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes cd playerin origjinal per Mercedes C klas,viti 2004-2007,cd playeri eshte ne gjendje te rregullt dhe shum i ruajtur...NUK BOJ NDRRIM ! ! !
nr serik A 203 827 38 42. per me shume info vizito webfaqen posht.

http://www.car-radio.de/product_info.php?language=en&info=p99_mercedes-audio-20-mf2530-cd-w203-c-klasse-alpine.html&
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim