Mercedes C clas Cd player

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes cd playerin per mercedes C klas,cd playeri eshte i dekoduar dhe ne gjendje te rregullt..
NUK BOJ NDRRIM ! ! !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim