Pioneer DVD Player importuar nga Gjermania!!!

Shitet nga: Mustaf 24 Pri 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes dvd playerin Pioneer.DVD playeri eshte dhe me Usb e shume sene tjera
NUK BOJ NDRRIM ! ! !

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim