Radio sony

Shitet nga: Sony 02 Pri 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shitet kasetofoni i markes sony per vetura Me cd dhe fm stereo shum i rujtun ne gjendje perfekte punon pa asnje problem eshte origjinal sony komplet me kablla eshte 4x 50 Wat me garancion per gjithqka
Tel049826434
044 595514
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim