Renault cd player

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes cd player-in origjinal per Renault,posedon edhe kodin dhe eshte ne gjendje te rregullt..
NUK BOJ NDRRIM ! ! !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim