Skoda CD Radio

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes cd playerin per Skoda..eshte ne gjendje te rregullt dhe i dekoduar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim