Urgjent Muzik per Vetur 2000 Wat + DVD

Shitet nga: bubrreci@hotmail.com 07 Shk 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
MUZIK PER MARAKLI Shum e Fort !

Shes Komplet Muziken per Vetura .

Muzika posedon :

Kasetofonin DVD , USB , SDcard , Mp3 , me ekran te vogel touch screan + digitroni per kasetofon .

Dy jasteket e karrigave me DVD monitor + digitronat

Bufer teper i fort

Zmadhues MAGNAT

2 ZMADHUES TE MESEM DHE 1 I MADH .

MBAJTESJA E ZMADHUESVE ME NGJYR TE KUQE E PERSHTATSHME PER GOLF 2 - 3 - 4

PRES BLERES SERIOZ.

049813209
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim