VW Touareg T5 Navi Origjinal

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes Radion per Touareg dhe T5,radio eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim