VW cd player per Golf 4 mp3 importuar nga Gjerm..

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes cd playerin origjinal per Golf 4,passat,vw T5,bora,lupo,polo etj,
cd playeri eshte shumë i ruajur dhe në gjendje te rregullt pune.NUK BEJ NDRRIM!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim