AKAI AA- V 1200 5X100W importuar nga Gjermania!!!

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes perforcuesin AKAI,eshte ne gjendje te rregullt,
NUK BËJ NDRRIM!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim