Audio Boxa

Shitet nga: gzim 04 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten dy audio boxa
Eltax
made in danimark
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim