BMW Cd player

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes cd playerin per BMW,cd playeri eshte ne gjendje te rregullt....
Cd playeri eshte per keto Modele te BMW-s
BMW Business CD
BMW orig. 3er 1er 2005 Visteon Business CD Radio E81 E82 E87 E90 E91 E92 E93
NUK BOJ NDRRIM!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim