BOSS AUDIO SUBWOOFER (BUFER)

Shitet nga: FIT 08 Mar 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes 2 bufera ka 2300 watt secili dmth 4600 watt dyt.

NJONI U SHIT VEQ EDHE NJO E KOM!
NJONI U SHIT VEQ EDHE NJO E KOM!
NJONI U SHIT VEQ EDHE NJO E KOM!
Qmimi 80 Euro

Jon t`njejt si kta nfoto!!!!

KONTAKT N'VIBER!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim