Basat per kerre etj

Shitet nga: argjent 11 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
basat ne gejndje te regullt njeri posedon edhe pajaqall 4000wat njeri jo per ma shum kont
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim