Boksa

Shitet nga: Ismet 25 Tet 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
jon n gjendje te rregullt nuk kan asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim