Buffer Alpine 600 Watt për Automjet

Shitet nga: Arianit 01 Nën 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Bufferin Alpine 600w I importuar para gjysmë viti nga Gjermania ne gjendje shum të mir Qmimi osht me marrveshje te interesuarit te me kontaktojn ne nr te telefonit 049319368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim