CD - Radio per VW RCD300

Shitet nga: Arti 10 Nën 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes CD Radio per VW ORIGJINAL RCD-300.

VW GOLF 5, GOLF PLUS, PASSAT, TOURAN, SHARAN, POLO, CADDY.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim