Dvd + tv per veture munde te lidhet me cd te ..

Shitet nga: luli 21 Sht 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes dvd + tv ku munde te shikosh tv gjate vozitjes munde te lidhesh me cd ose dvd ... shum pershtatshme per makine.. eshte i ardhur nga gjermania bej edhe ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim