JBL 2212 Profesional Series importuar nga Gjerma..

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes dy zmadhues te markes JBL 2212 Series.zmadhuest janë ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim