JVC RX 5030V 5.1 Channel Dolby Digital

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes perforcuesin JVC 5.1.perforcuesi eshte ne gjendje te rregullt.
NUK BËJ NDRRIM!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim