JVC kasetofon per vetur

Shitet nga: adi 23 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
U shit flm merr jep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim