Kasetofon, USB, MemoryCard, Fllesh, Blutooth

Shitet nga: ardian 17 Tet 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Esht i pa perdorur ne paket
049812531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim