Kasetofon

Shitet nga: Liridon 31 Mar 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Kastefon osh ne gjendje te mir po vetem flleshat nuk i pranon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim