Kenwood KA-5020 Perforcues,importuar nga Gjerman..

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcuesin Kenwood,me 4 dalje,eshte ne gjendje te rregullt.
NUK BËJ NDRRIM!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim