Ofertë extra Studio+Computer+Tavolina+Karika

Shitet nga: Valon 19 Maj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Extra oferte Studio Gjendje perfekte i prano 3 Cd venin per 2 kaseta +radio +kablen per me lidh me tv ose pc....

plus kompjuteri vjen me gjith tavolin komplet dhe me karik levizese////
Pc- ika kto performanca.
Intel core(TM)2 Duo CPu e6300 @ 1.86Ghz - 1.87GHz
Ram memory -2.00 GB..

Viber 049 525 501

Shiten edhe aqik me tjeter qmim Studio 75 euro Pc 145 ++ nese i mer dyjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim