Pajaqall (Amplifier) BassTec 2x300 Watt

Shitet nga: Arianit 29 Sht 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Amplifierin ( Pajaqallen ) E markes Elta Per Bufer ne gjendje te rregullt e importuar nga Gjermania, posedon Dy Kanale edhe Teknologjin e Ures ( Bridge Technology) qe dmth se munesh me ja dy fishu fuqin. Te interesuarit te me kontaktojn ne nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim