Pajaqall

Shitet nga: Kujtim 04 Sht 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Ipet pa kablla Kontakt n viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim