Perforcues Denon PMA-520

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcuesin Denon,eshte ne gjendje te rregullt ka 4 dalje...
NUK BOJ NDRRIM!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim