Perforcues per Veture EYBRID me 6 dalje!!!

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcuesin Eyebrid me 6 dalje,perforcuesi eshte mark Amerikane ,diqka e veqant!!!
NUK BOJ NDRRIM ! ! !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim