Perforcues per vetur McHammer 1200watt nga Gjerm..

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes perforcuesin MCHAMMER 1200watt,me 4 dalje,eshte ne gjendje te rregullt....
NUK BOJ NDRRIM ! ! !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim